O nas

TWOIarchitekci s.c.

Firma TWOIarchitekci została założona przez Michalinę Kluger i Marcina Chmurczyka z początkiem 2014 roku. Aktualnie zespół tworzą również stale pracujący u nas architekci/ asystenci. Ponadto na codzień współpracujemy ze sprawdzonymi i zaprzyjaźnionymi branżystami tj.: konstruktorzy, instalatorzy sanitarni, instalatorzy wewnętrznej instalacji gazowej, elektrycy, kosztorysanci, geodeci, geolodzy, rzeczoznawcy ds. higieniczno-sanitarnych, rzeczoznawczy ds. p.poż. i inni.

Tworzymy ambitny i zgrany zespół, a nasze głowy są pełne świeżych pomysłów!
Nasza praca to również nasza pasja dlatego staramy się spełnić oczekiwania klienta i równocześnie stworzyć atrakcyjną architekturę.

TWOIarchitekci to autorska pracownia projektowa, specjalizująca się w architekturze i architekturze wnętrz. Zajmujemy się również urbanistyką oraz szeroko pojętym projektowaniem graficznym.

Tworzymy budynki mieszkalne jednorodzinne i wielorodzinne, garaże wolnostojące, budynki gospodarcze a także wszelkie obiekty usługowe i przestrzenie publiczne. Chętnie zajmujemy się również projektowaniem i aranżacją wnętrz z czym mogą się Państwo zapoznać w zakładce projekty.
Nasza działalność nie ogranicza się tylko do projektowania nowych obiektów. Wykonujemy inwentaryzacje, rozbudowy, przebudowy i nadbudowy istniejących budynków.
Ponadto bierzemy udział w przetargach publicznych oraz projektujemy osiedla na zlecenie deweloperów.

Dzięki temu, iż koordynujemy na codzień wszelkie niezbędne branże, inwestor bez obaw może powierzyć nam uzgodnienie wszelkich formalności.

Każde zlecenie traktujemy indywidualnie, aby mogli Państwo poczuć, że pracują ze swoimi architektami.

Poznaj nasz zespół