O nas

TWOIarchitekci s.c.

TWOicharchitektów tworzą Michalina Kluger oraz Marcin Chmurczyk.

Jesteśmy młodym, ambitnym zespołem z głowami pełnymi świeżych pomysłów.

Najważniejsze to robić to co się lubi, a jeśli w parze idzie możliwość spełniania oczekiwań klienta, to nasza praca zamienia się w pasję.

TWOIarchitekci to autorska pracownia projektowa, specjalizująca się w architekturze oraz architekturze wnętrz. Zajmujemy się również urbanistyką oraz szeroko pojętym projektowaniem graficznym.

W naszej pracy zajmujemy się szeroko pojętą architekturą. Tworzymy budynki mieszkalne jednorodzinne i wielorodzinne, a także wszelkie obiekty usługowe i przestrzeni publicznej. Chętnie zajmujemy się również projektowaniem i aranżacją wnętrz z czym mogą się Państwo zapoznać w zakładce projekty.
Nasza działalność nie ogranicza się tylko do projektowania nowych obiektów. Wykonujemy inwentaryzacje, rozbudowy, przebudowy, nadbudowy.

Współpracujemy ze wszystkimi branżami obejmującymi proces tworzenia architektury: konstrukcja, wewnętrzne instalacje elektryczne, wewnętrzne instalacje sanitarne, wewnętrzne instalacje centralnego ogrzewania, projekty przyłączy do sieci oraz projekty drogowe, dlatego inwestor bez obaw może powierzyć nam uzgodnienie wszelkich formalności.

Każde zlecenie traktujemy indywidualnie, aby mogli Państwo poczuć, że pracują ze swoimi architektami.

Poznaj nasz zespół