Świąteczne dekoracje - kolor czerwony

Zastanawiasz się jak udekorować i ozdobić dom na święta Bożego Narodzenia?

Za sprawą prostych dekoracji możesz sprawić, że święta będą magiczne, a dom stanie się przytulny i radosny. Wystarczy kilka świątecznych elementów, by nadać wnętrzom klimatu i atmosfery. Inspirujemy, jak udekorować dom i stworzyć w nim świąteczną atmosferę przy wykorzystaniu koloru, który chyba kojarzy nam się najbardziej z tym okresem – czerwienią.

świąteczne dekoracje - kolor czerwony

Gdzie można je zdobyć?

1. Stroik Suspendisse – to efektowna choinka bogato udekorowana srebrzystymi gwiazdami oraz bombkami w odcieniach złota, srebra i czerwieni, która wspaniale podkreśla odświętny charakter wystroju.
home-you.com/pl

2. Dekoracyjne sanie – ręcznie zdobione drewniane dekoracyjne sanie będą śliczną ozdobą świąteczną. Mogą posłużyć jako pojemnik na drobiazgi, podstawa do świątecznych stroików.
dekodom.pl

3. Ozdoby drewniane biało-czerwone gwiazdki.
dukapolska.com

4. Kubek ceramiczny.
sweetvillage.pl

5. Zawieszki filcowe misie.
dukapolska.com

6. Hjärter – Lampa dekoracyjna LED – stylizowana choinka z czerwonymi i białymi sercami jak również z oświetleniem LED jest przeznaczona do pokoju dziennego np. jako iluminacja okna.
lampy.pl

7. Bombki.
naszpieknydom.pl

8. Lampion Red House – wykonany z ceramiki w białym kolorze z czerwonymi akcentami. W skandynawskim stylu. Można ustawić pojedynczo lub do kompletu z mniejszym domkiem. Zapalona świeczka da piękną poświatę w domu podczas długich zimowych wieczorów..
naszpieknydom.pl

9. Lampion – Lampion Starsie T to wytworzony z metalu i stali w czerwonym kolorze i ozdobiony otworami w kształcie gwiazdek lampion, którego widoczne przetarcia o złotej barwie doskonale upodabniają go do bardzo starego przedmiotu.
home-you.com/pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

five + twenty =