fbpx

O FIRMIE

Świeże podejście!
Inowacyjne pomysły!

  1. Strona główna
  2.  » O firmie

„Tworzymy ambitny i zgrany zespół, a nasze głowy są pełne świeżych pomysłów!

Nasza praca to również nasza pasja dlatego staramy się spełnić oczekiwania klienta i równocześnie stworzyć atrakcyjną architekturę.”

Firma TWOIarchitekci została założona przez Michalinę Kluger i Marcina Chmurczyka z początkiem 2014 roku. Aktualnie zespół tworzą również stale pracujący u nas architekci/ asystenci. Ponadto na codzień współpracujemy ze sprawdzonymi i zaprzyjaźnionymi branżystami tj.: konstruktorzy, instalatorzy sanitarni, instalatorzy wewnętrznej instalacji gazowej, elektrycy, kosztorysanci, geodeci, geolodzy, rzeczoznawcy ds. higieniczno-sanitarnych, rzeczoznawczy ds. p.poż. i inni.

TWOIarchitekci to autorska pracownia projektowa, specjalizująca się w architekturze i architekturze wnętrz. Zajmujemy się również urbanistyką oraz szeroko pojętym projektowaniem graficznym.

—Zespół —

Michalina Kluger – architekt/współzałożyciel

michalina@twoi-architekci.pl

Współzałożycielka TWOIarchitekci. Absolwentka Politechniki Śląskiej w Gliwicach. Specjalista w zakresie przetargów publicznych i obiektów komercyjnych. Lubi nowoczesną architekturę i wprowadza ją w życie we własnych realizacjach. Często wykorzystuje kolor w projektowaniu.

Marcin Chmurczyk – architekt/współzałożyciel

marcin@twoi-architekci.pl

Współzałożyciel TWOIarchitekci. Absolwent Wyższej Szkoły Technicznej na kierunku Architektura i Urbanistyka. Specjalista ds. kontaktów z klientami indywidualnymi i biznesowymi. Koordynator tematów projektowych. Wciąż poszukuje nowych i alternatywnych rozwiązań projektowych, a budynki mieszkalne to jego pasja i inspiracja do rozwoju.

Emilia Chmurczyk – architekt

emilia@twoi-architekci.pl

Absolwentka Wyższej Szkoły Technicznej w Katowicach na kierunku Architektura i Urbanistyka i Politechniki Śląskiej na kierunku Architekura. Specjalista w zakresie projektowania budynków jednorodzinnych. Świetnie odnajduje się również w projektowaniu wnętrz. Pasjonatka dobrej architekrury. Stale podnosi swoje kwalifikacje.

Tworzymy budynki mieszkalne jednorodzinne i wielorodzinne, garaże wolnostojące, budynki gospodarcze a także wszelkie obiekty usługowe i przestrzenie publiczne. Chętnie zajmujemy się również projektowaniem i aranżacją wnętrz z czym mogą się Państwo zapoznać w zakładce projekty.
Nasza działalność nie ogranicza się tylko do projektowania nowych obiektów. Wykonujemy inwentaryzacje, rozbudowy, przebudowy i nadbudowy istniejących budynków.
Ponadto bierzemy udział w przetargach publicznych oraz projektujemy osiedla na zlecenie deweloperów.

—Do tej pory oddaliśmy—

lat na rynku

godzin przy komputerze

Projektów

Pełen profesjonalizm.Wiedza i pomysły Tego zespołu sprawiają,że klient jest w 100% zadowolony. Dobry kontakt ,a sam projekt …pewnie łatwo nie było ale wyszło super. Dziękujemy całemu zespołowi,Panu Marcinowi oraz Panu,który nam polecił tak profesjonalna firmę.Bardzo polecam

Agnieszka Szombara

FACEBOOK

Pełen profesjonalizm. Krótki czas realizacji projektu.
No i najważniejsze powiedzieliśmy co chcemy i poznaliśmy wiele opcji i możliwości przebudowy.
A wiec polecamy…..

Marek Szombara

FACEBOOK

Najlepsze biuro projektowe jakie spotkałam, pełen profesjonalizm, atrakcyjne ceny, indywidualne podejście do klienta !

Sylwia Grządziela

FACEBOOK